Programma N8vdN8 Middelburg 2018

Kloveniersdoelen

  • Cinema: Korte duistere films
  • Donker Tafelen

Herengracht

  • Voormalige sterrenwacht: Theatergroep Zurøck

Langevielebrug

  • Sharifah Al Zahra Oriental Dance

Lange Viele

  • Etalages – Kunstprojecten van scholen in samenwerking met Kunsteducatie Walcheren
  • Glow in the dark-spelletjes

Beddewijkstraat

  • De Spot: Dancing in the Dark

Lange Geere

  • Vuuractiviteiten
  • Etalages
  • Lekkers

Korte Geere

  • Koffiepand: De Klokkenluider van de Notre Dame
  • Stadsbrouwerij: Muziek en buitenterras met ovens
  • Dustoch: Het KAT koor

Lammerensteeg

  • Il Senso: The Adorables

Plein 1940

  • Circuspiste van Circus Renz
  • Oliebollenkraam

Gravenstraat

  • Zeeuwse Streken: Donker Tafelen
  • Gevleugelde poppen bij Mr. Dzjenghis
  • Bierproeverij bij Hoplala

Markt

  • Sterrenwacht: Opening van het Hans Lipperhey museum
  • Vleeshal: When the lights go out
  • Dansgroep Oxana Tropina
  • Marshmallows roosteren
  • Vuurkunstenaar Marc Geerarts
  • Oliebollenkraam
  • Processie van de Uil (van +/- 22.30 tot 23.15)

Noordstraat

  • Etalage Dignity

Nieuwe Burg

  • Laat je in slaap zingen door de Drie Nachtegaaltjes
  • ZiltE frietkraam
  • Dansschool Van Eijkeren

Onder Den Toren

  • Opening nieuwe uitlichting Lange Jan (20.00, 21.00 en 22.00)
  • Hofje Onder Den Toren: The Jake Schmidt Band

Koorkerkstraat

  • Kinderactiviteiten van Het Lokaaltje

Nieuwe Kerk

  • Sinistere voorstelling van dansschool Dazzle

Koorkerk

  • Douwe Eijsinga
  • Anna de Bruyckere stadsdichteres

Abdij

  • Openstelling Zeeuws Museum
  • Waarzegster (in het Zeeuws Museum)
  • Fotoshoot Das Leben am Haverkamp (in het Zeeuws Museum)
  • Verhaal op zaal (in het Zeeuws Museum)
  • Illusieshow Jochem Nooyen
  • Optredens Singer songwriters
  • Optredens Kunstbende Zeeland
  • Glow in the dark schminken
  • Kids workshop ‘Ster lampion maken’

Kloostergangen

  • Flamencogitarist Maurice Leenaars
  • Licht uit, fietswiel aan!

Reigerstraat

  • Brasserie 1600: Electric Avenue Duo

Dam

  • Dansvoorstellingen van Dazzle
  • Steenoven van La Piccola Italia

Segeerstraat

  • Het Wooncafé: Donker Tafelen en muziek van The Adorables

Rondlopend

  • Het Dodenleger
  • Processie van de Uil